SZANOWNI PAŃSTWO

Wielspin Sp. z o.o. od kilkunastu lat jest jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi organizacji turnusów rehabilitacyjnych, pobytów leczniczych oraz wyjazdów zdrowotnych w uznanych sanatoriach i ośrodkach wypoczynkowo-rehabilitacyjnych w górach i nad morzem.

Nasze doświadczenie w zakresie rehabilitacji (własny Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Wągrowcu), organizacji turnusów a przede wszystkim zdobyte na przestrzeni ponad 20 lat zaufanie pacjentów pozwala nam współpracować z wiodącymi ośrodkami między innymi w Kołobrzegu, Pobierowie, Mielnie, Dąbkach a także w Zakopanem czy Karpaczu.

Jesteśmy organizatorem turnusów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych(PFRON) , Fundacji i Stowarzyszeń oraz pełnopłatnych pobytów rehabilitacyjno-zdrowotnych.

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych Wojewody Wielkopolskiego OR/30/2016 ważny do 21.01.2019 r. oraz wpis Wojewody Wielkopolskiego do rejestru ośrodków OD 30/1/16 ważny do 30.04.2019 r.
Jeżeli planują Państwo turnus bądź pobyt nad morzem, jeziorem lub w górach a zależy Państwu na ośrodku renomowanym i godnym polecenia zapraszamy do kontaktu!

Miarą naszych sukcesów są pacjenci wracający do nas każdego roku.
Wielspin Sp. z o.o.